CV Technik Górnik | StartCV.pl

CV Technik Górnik

CV Technik Geodeta
1 lipca 2018
CV Technik Hutnik
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,57.
Loading...

Wzór CV Technik Górnik

Wzór Curriculum Vitae dla Technika Górnika został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Technika Górnika zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Technika Górnika można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Technika Górnika

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Technika Górnika:

List motywacyjny Technik Górnik | Podanie o pracę Technik Górnik
 

 

Opis zawodu Technik Górnik

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Technik Górnik.

Technicy górnicy pełnią najczęściej funkcje nadzoru niższego, rzadziej wyższego, w kopalniach. Do ich głównych obowiązków należy organizowanie i nadzorowanie wydobycia węgla. Cały ten proces musi odbywać się według technologii opracowanej wcześniej w biurze konstrukcyjnym. Technik górnik dba o odpowiednie wyposażenie swoich podwładnych, a także o ich bezpieczeństwo. Jego zadaniem jest pomiar stopnia stężenia niebezpiecznych gazów, kontrola zachowań pracowników, udział w odprawie oraz dokonanie wpisu do książki raportów. Oprócz pracy pod powierzchnią ziemi, technicy górnicy mogą wykonywać prace w biurach konstrukcyjnych i technologicznych. Wówczas do ich zadań należy bieżące uzupełnianie planów i map kopalnianych. Warunki pracy techników górników uzależnione są od miejsca ich pracy. Mogą oni pełnić swoje obowiązki: w przypadku kopalni głębinowych - pod ziemią, na powierzchni – w kopalniach odkrywkowych, a także w biurach konstrukcyjnych, planistycznych i technologicznych. Zawód technika górnika związany jest z dużym ryzykiem, szczególnie w przypadku prac wykonywanych na dole.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia