CV Technik Leśnik | StartCV.pl

CV Technik Leśnik

CV Technik Hydrolog
1 lipca 2018
CV Technik Meteorolog
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 9, średnia ocena: 4,78.
Loading...

Wzór CV Technik Leśnik

Wzór Curriculum Vitae dla Technika Leśnika został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Technika Leśnika zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Technika Leśnika można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Technika Leśnika

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Technika Leśnika:

List motywacyjny Technik Leśnik | Podanie o pracę Technik Leśnik
 

 

Opis zawodu Technik Leśnik

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Technik Leśnik.

Obowiązkiem technika leśnika jest zarządzanie i pilnowanie terenów leśnych, a także bezpośredni nadzór nad pracownikami leśnymi. Jego zadania polegają na sprawowaniu wszelakiego nadzoru nad podlegającymi mu lasami. Do jego zadań należy, między innymi: wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych, nasiennictwo, szkółkarstwo, prowadzenie zalesienia i zadrzewienia. Jego obowiązkiem jest gospodarowanie łowiskami leśnymi i szacowanie szkód łowieckich. Elementem jego działań jest pozyskiwanie drewna. Za pomocą średnicomierza, wysokościomierza i metrówki dokonuje on pomiaru drzew przeznaczonych do wycięcia. Natomiast w innych rejonach lasu prowadzone są przez technika leśnika prace szkółkarskie i zalesieniowe. Tylko niewielka część pracy leśnika wykonywana jest w biurze. Większość czasu pracy, spędza on w lesie, przemierzając dziesiątki kilometrów, zajmując się doglądaniem go i poszukiwaniem potrzeb i ewentualnych zagrożeń. Dolegliwości na jakie najczęściej cierpią technicy leśnicy związane są z narządem ruchu i układem kostno-stawowym.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia