Podanie o pracę Technik Leśnik | StartCV.pl

Podanie o pracę Technik Leśnik

Podanie o pracę Technik Hydrolog
1 lipca 2018
Podanie o pracę Technik Meteorolog
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Technik Leśnik

Wzór podania o pracę dla Technika Leśnika został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Technika Leśnika zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Technika Leśnika można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Technika Leśnika

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Technika Leśnika:

CV Technik Leśnik | List motywacyjny Technik Leśnik
 

 

Opis zawodu Technik Leśnik

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Technik Leśnik.

Do podstawowych zadań technika leśnika należy nadzorowanie czynności wykonywanych przez podległych mu pracowników, prowadzenie dokumentacji materiałowej, wykonywanie nadzoru technicznego nad wykonywanymi pracami, dobieranie właściwych narzędzi i urządzeń do wykonywania określonych czynności oraz sporządzanie szacunków brakarskich. Technik leśnik otacza szczególną opieką rezerwaty przyrody, parki krajobrazowe, pomniki przyrody oraz chronione gatunki roślin i zwierząt, występujące na terenach mu podległych. Wszystkie czynności wykonywane przez leśnika mają na celu prowadzenie gospodarki leśnej zgodnie z zasadami zachowania trwałości lasu, jego ochrony, zrównoważonego rozwoju zasobów oraz proekologicznym charakterem gospodarowania. Czas pracy technika leśnika jest nienormowany i przebiega ze zmiennym natężeniem, zależnym od pory roku, pogody i otrzymanego zlecenia. Technik leśnik podlega bezpośrednio nadleśniczemu, który okresowo kontroluje jego pracę. W zawodzie tym wymagana jest konieczność noszenia munduru.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia