CV Technik Meteorolog | StartCV.pl

CV Technik Meteorolog

CV Technik Leśnik
1 lipca 2018
CV Technik Ogrodnik
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Technik Meteorolog

Wzór Curriculum Vitae dla Technika Meteorologa został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Technika Meteorologa zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Technika Meteorologa można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Technika Meteorologa

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Technik Meteorolog

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Technik Meteorolog.

Zadaniem technika meteorologa jest prowadzenie obserwacji zjawisk meteorologicznych na danym terenie. Jego obowiązkiem jest obsługa specjalistycznego sprzętu pomiarowego. Należą do niego między innymi: termometry, barometry, barografy, deszczomierze, wiatromierze, limnigrafy, pluwiografy, heliografy, a także widzialnościomierze. Do podstawowych zadań meteorologa jest regularne, cogodzinne odczytywanie wskazań tych przyrządów. Zebrane przez siebie dane, wstępnie opracowuje i umieszcza w komputerze. Najistotniejszym obowiązkiem technika meteorologa jest wysyłanie do państwowych Służb Hydrologiczno-Meteorologicznych, bieżących ostrzeżeń o niebezpiecznych zjawiskach atmosferycznych lub o wszelkich istotnych zmianach zaistniałych w obrębie terenu podległego stacji. Miejscem pracy technika meteorologa jest stacja lub posterunek meteorologiczny. Budynki te zaopatrzone są w pomieszczenia z doskonałą widocznością. Wewnątrz obiektu lub w jego okolicach rozmieszczone są przyrządy i urządzenia pomiarowe, a także komputer i urządzenia łącznościowe.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia