Podanie o pracę Technik Meteorolog | StartCV.pl

Podanie o pracę Technik Meteorolog

Podanie o pracę Technik Leśnik
1 lipca 2018
Podanie o pracę Technik Ogrodnik
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór podania o pracę Technik Meteorolog

Wzór podania o pracę dla Technika Meteorologa został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Technika Meteorologa zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Technika Meteorologa można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Technika Meteorologa

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Technika Meteorologa:

CV Technik Meteorolog | List motywacyjny Technik Meteorolog
 

 

Opis zawodu Technik Meteorolog

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Technik Meteorolog.

Do najważniejszych zadań technika meteorologa należy obserwacja zjawisk pogodowych, występujących na danym terenie. Oprócz tego jego obowiązkiem jest dokonywanie cogodzinnych odczytów wskazań przyrządów pomiarowych w stacji meteorologicznej. Najważniejszymi przyrządami są: termometry, barometry, barografy, deszczomierze, wiatromierze, limnigrafy, pluwiografy, heliografy oraz widzialnościomierze. Do jego zadań należy zbieranie meldunków z punktów obserwacyjnych znajdujących się na terenie podległym stacji. Osoba zatrudniona na stanowisku technika meteorologa musi być w stałym kontakcie z państwowymi Służbami Hydrologiczno-Meteorologicznymi, aby w razie potrzeby wysłać bieżące ostrzeżenie o niebezpiecznych zjawiskach atmosferycznych. Praca w stacji meteorologicznej odbywa się całą dobę, siedem dni w tygodniu i przez cały rok. Jest to praca zmianowa, a dyżur trwa 12 godzin. Czynności przez niego wykonywane można uznać za rutynowe. Konieczne w tym zawodzie są samodzielność i ogromna samodyscyplina.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia