CV Technik Ortopeda | StartCV.pl

CV Technik Ortopeda

CV Technik Optyk
1 lipca 2018
CV Technik Poligraf
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór CV Technik Ortopeda

Wzór Curriculum Vitae dla Technika Ortopedy został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Technika Ortopedy zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Technika Ortopedy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Technika Ortopedy

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Technik Ortopeda

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Technik Ortopeda.

Osoba zatrudniona na stanowisku technik ortopeda zajmuje się projektowaniem oraz wykonywaniem sprzętu ortopedycznego dla osób niepełnosprawnych lub dla osób z wadami postawy, a także dla osób wymagających rehabilitacji. Do sprzętu ortopedycznego można zaliczyć protezy, czyli sztuczne elementy lub części ciała, ortezy czyli przyrządy podtrzymujące lub odciążające poszczególne elementy okładu ruchu, obuwie i wkładki ortopedyczne. Ortopeda wraz z lekarzem i pacjentem dokonują analizy i wybierają odpowiedni rodzaj protezy lub ortezy, dostosowany specjalnie dla danego pacjenta. Sprzęt ortopedyczny może być wykonywany indywidualnie pod danego pacjenta lub może być to uniwersalny wyrób, który pasuje do większości osób. Technik ortopeda wykonuje swą pracę wykorzystując różnego rodzaju narzędzia, w zależności od rodzaju specjalizacji jaką wybrał. Miejscem pracy technika ortopedy jest zazwyczaj pracownia ortopedyczna, ewentualnie szpital, placówka rehabilitacyjna lub gabinet lekarski.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia