CV Technik Poligraf | StartCV.pl

CV Technik Poligraf

CV Technik Ortopeda
1 lipca 2018
CV Technik Pożarnictwa
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór CV Technik Poligraf

Wzór Curriculum Vitae dla Technika Poligrafii został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Technika Poligrafii zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Technika Poligrafii można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Technika Poligrafii

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Technika Poligrafii:

List motywacyjny Technik Poligraf | Podanie o pracę Technik Poligraf
 

 

Opis zawodu Technik Poligraf

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Technik Poligraf.

Technik poligraf jest osobą odpowiedzialną za całokształt działań i procesów związanych z drukowaniem książek, czasopism, gazet, ulotek i opakowań. Efekt jego pracy czytelnik otrzymuje do ręki. Rozwój gospodarczy i wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań zmieniło sztukę drukarską w przemysł poligraficzny. Cały proces rozpoczyna się w momencie złożenia przez autora swojego tekstu, rysunku, projektu graficznego lub zdjęcia. Redaktor naczelny przygotowuje makietę, którą dostarcza w ręce technologa. Na podstawie dostarczonych materiałów technolog sporządza kartę operacyjno-technologiczną oraz zleca poszczególnym działom wykonanie poszczególnych etapów produkcji w wyznaczonych terminach. Przygotowaną przez nich formę drukową przekazuje do działu maszyn, gdzie ma miejsce właściwe drukowanie. W związku z wieloma specjalnościami związanymi z zawodem technika poligrafa, pracuje on w różnego rodzaju pomieszczeniach i na różnym oprzyrządowaniu. Niedogodnościami związanymi z tym zawodem jest nadmierny hałas w maszynowni oraz konieczność pracy w pozycji stojącej. Zagrożenie dla zdrowia stanowią środki chemiczne stosowane w poligrafii.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia