Podanie o pracę Technik Poligraf | StartCV.pl

Podanie o pracę Technik Poligraf

Podanie o pracę Technik Ortopeda
1 lipca 2018
Podanie o pracę Technik Pożarnictwa
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,40.
Loading...

Wzór podania o pracę Technik Poligraf

Wzór podania o pracę dla Technika Poligrafii został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Technika Poligrafii zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Technika Poligrafii można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Technika Poligrafii

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Technika Poligrafii:

CV Technik Poligraf | List motywacyjny Technik Poligraf
 

 

Opis zawodu Technik Poligraf

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Technik Poligraf.

Technik poligraf zatrudniony jest w wydawnictwie. Do jego zadań może należeć ocena otrzymanych od autora materiałów, przygotowanie makiety, sporządzenie karty operacyjno-technologicznej, kontrola wstępna, zlecanie poszczególnym działon wykonanie kolejnych etapów produkcji oraz koordynacja ich działań. Jeżeli technik poligraf zatrudniony jest w maszynowni, jego zadaniem jest obsługa maszyn poligraficznych oraz stała kontrola jakości druku. Szczegółowy zakres obowiązków różni się w zależności od zajmowanego przez technika poligrafa stanowiska, którym może być: redaktor naczelny, technolog, maszynista, kopista, operator skanera oraz fotograf reprodukcyjny. Organizacja pracy technika poligrafa zależy od zakładu w jakim jest on zatrudniony. W większych czas pracy jest stały, mniejsze zakłady natomiast dostosowują czas pracy do ilości otrzymywanych zamówień. Najczęściej praca technika poligrafa odbywa się w systemie zmianowym, druk dzienników natomiast odbywa się zawsze nocą. Osoba na tym stanowisku podlega ciągłemu nadzorowi.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia