CV Technolog | StartCV.pl

CV Technolog

CV Technik Rybactwa
1 lipca 2018
CV Telemarketer
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór CV Technolog

Wzór Curriculum Vitae dla Technologa został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Technologa zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Technologa można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Technologa

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Technologa:

List motywacyjny Technolog | Podanie o pracę Technolog
 

 

Opis zawodu Technolog

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Technolog.

Technolog w firmie jest to osoba zajmująca się wdrażaniem nowych technologii, polegających na uruchamianiu nowych linii produkcyjnych, rozwoju i poprawie już istniejących linii montażowych, nowych standardów obsługi, systemów informatycznych i innych. Do zadań technologa należy właściwy dobór urządzeń i maszyn, planowanie ich optymalnego wykorzystania, kontroluje stan techniczny oraz sprawność już pracujących urządzeń czy linii technologicznych. Na swojej głowie ma również obowiązek prowadzenia szczegółowej dokumentacji, dbanie o wykonywanie okresowych przeglądów stanu technicznego maszyn. Praca skierowana jest do osób, które ukończyły studia inżynierskie związane z technologią produkcji, budową maszyn i pokrewnych. Pracodawcy cenią sobie u kandydatów doświadczenie w zawodzie, solidność, rzetelność czy dokładność. Technolog pracuje po części w biurze, gdzie wykonuje wszelkie czynności papierkowe, gdzie gromadzi całą dokumentację, opracowuje plany i analizy oraz na hali produkcyjnej, gdzie dogląda maszyn, wydziela miejsce pod nowe linie, itd.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia