CV Webmaster | StartCV.pl

CV Webmaster

CV Urzędnik
1 lipca 2018
CV Wulkanizator
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,00.
Loading...

Wzór CV Webmaster

Wzór Curriculum Vitae dla Webmastera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Webmastera zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Webmastera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Webmastera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Webmastera:

List motywacyjny Webmaster | Podanie o pracę Webmaster
 

 

Opis zawodu Webmaster

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Webmaster.

Osoba zatrudniona na stanowisku webmastera zajmuje się sprawami związanymi z programowaniem oraz tworzeniem i administrowaniem stronami internetowymi. Jest to pojęcie szerokie obejmujące swym zasięgiem wiele bardziej szczegółowych profesji. Jednak w małych firmach to właśnie webmaster musi znać się po troszku na każdej z nich. Osoba na tym stanowisku powinna cechować się cierpliwością, umiejętnością logicznego myślenia, zorganizowaniem oraz umiejętnością pracy w zespole i pod presją czasu. Do głównych zadań programisty należy tworzenie stron internetowych, projektowanie ich użyteczności i funkcjonalności, kodowanie, tworzenie grafik. Jedną z ważnych cech webmastera musi być chęć do ciągłej nauki i pogłębiania już zdobytej wiedzy. Technologie informatyczne, standardy i języki programowania stale się zmieniają, przez co należy być stale na bieżąco. Praca webmastera wykonywana jest zazwyczaj w siedzibie firmy w własnym biurze, lub dzielonym z innymi pracownikami. Specyfika pracy pozwala jednak na pracę zdalną.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia