CV Złotnik-Jubiler | StartCV.pl

CV Złotnik-Jubiler

CV Zegarmistrz
1 lipca 2018
List motywacyjny Administrator Baz Danych
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,33.
Loading...

Wzór CV Złotnik-Jubiler

Wzór Curriculum Vitae dla Złotnika-Jubilera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Złotnika-Jubilera zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Złotnika-Jubilera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Złotnika-Jubilera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Złotnika-Jubilera:

List motywacyjny Złotnik-Jubiler | Podanie o pracę Złotnik-Jubiler
 

 

Opis zawodu Złotnik-Jubiler

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Złotnik-Jubiler.

Złotnik-jubiler zajmuje się wykonywaniem biżuterii, przedmiotów codziennego użytku oraz przedmiotów kultu religijnego, a także naprawą biżuterii. W swojej pracy wykorzystuje on wzory własnego pomysłu lub korzysta z gotowych wzorów. Do jego podstawowych zajęć należy: rozpoznanie kamieni szlachetnych, oprawienie nimi wyrobu, sporządzenie odpowiednich stopów metali, określanie wartości prób danego stopu oraz wycinaniem elementów z blach. Dzięki ręcznej i mechanicznej obróbce nadaje wyrobom odpowiedni kształt. Czynności wykonywane przez złotnika-jubilera wykonywane są za pomocą: walcarek złotniczych, polerek elektrycznych, punc, wiertarek, pilników, imadeł, kowadeł, szczypców, nożyc, młotów, młoteczków i przecinaków. Złotnik-jubiler najczęściej zatrudniony jest w pracowni złotniczej, w której panuje hałas. Charakter zawodu sprawia, że podczas kolejnych etapów pracy jest on narażony na wdychanie powietrza zanieczyszczonego pyłami i gazami. Obecność szkodliwych cieczy może powodować podrażnienie skóry rąk oraz błon śluzowych nosa.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia