List motywacyjny Agent Celny | StartCV.pl

List motywacyjny Agent Celny

List motywacyjny Adwokat
1 lipca 2018
List motywacyjny Agent Ubezpieczeniowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Agent Celny

Wzór listu motywacyjnego dla Agenta Celnego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Agenta Celnego został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Agenta Celnego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Agenta Celnego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Agenta Celnego:

CV Agent Celny | Podanie o pracę Agent Celny
 

 

Opis zawodu Agent Celny

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Agent Celny.

Agent celny w imieniu eksporterów i importerów występuje przed Urzędem Celnym. Jego zadaniem jest doprowadzenie do uzyskania pozytywnej decyzji Urzędu o dopuszczeniu towarów zleceniodawcy do obrotu na terenie Polski, lub do wywozu ich poza granice naszego kraju. W tym celu obowiązkiem jego jest skompletowanie pełnej dokumentacji, umożliwiającej wypełnienie wniosku o wszczęcie postępowania celnego. Następnie w towarzystwie funkcjonariusza Urzędu Celnego dokonuje odprawy celnej. Wtedy jego zadaniem jest rozpakowywanie i pakowanie wskazanych przez urzędnika towarów. Do jego podstawowych obowiązków należy także kontrola nad terminowym dokonywaniem przez klienta płatności lub ewentualne dokonywanie ich w jego imieniu. Charakter indywidualny zawodu agenta celnego nie jest jednoznaczny. Co prawda, wiele zadań wykonuje on sam i na własną odpowiedzialność, jednak w wielu kwestiach konieczna jest współpraca z innymi ludźmi, która nierzadko prowadzić może do konfliktów, zwłaszcza w przypadku rozbieżności interesów klienta i Urzędu Celnego.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia