List motywacyjny Detektyw | StartCV.pl

List motywacyjny Detektyw

List motywacyjny Dekarz
1 lipca 2018
List motywacyjny Diagnosta Laboratoryjny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Detektyw

Wzór listu motywacyjnego dla Detektywa został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Detektywa został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Detektywa można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Detektywa

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Detektywa:

CV Detektyw | Podanie o pracę Detektyw
 

 

Opis zawodu Detektyw

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Detektyw.

Detektyw to osoba zajmująca się zdobywaniem i gromadzeniem informacji na użytek klienta, zlecającego zadanie. Jego obowiązki zależą od rodzaju sprawy, jakiej się podejmuje i mogą obejmować: obserwację, inwigilację, ustalenie pobytu osoby poszukiwanej, ochronę, zbieranie i weryfikowanie informacji oraz wykrywanie oszustw. Osoba wykonująca zawód detektywa zajmuje się również potwierdzaniem wiarygodności firm i osób oraz rewindykacją należności. Zakres działań prywatnego detektywa obejmuje także sprawy kryminalne. Niezbędne w tym zawodzie jest wykonywanie czynności takich, jak: wyciąganie trafnych wniosków, stawianie hipotez i analizowanie faktów. Praca detektywa jest zasadniczo pracą samodzielną, choć wymagającą licznych kontaktów z ludźmi, od których najczęściej uzyskuje on informacje, negocjuje warunki, przeprowadza wywiady środowiskowe, konsultuje, udziela rad czy ochrania. W związku z tym, zawód ten niesie ze sobą pewne ryzyko konfliktów, dlatego wymaga od detektywa cierpliwości i umiejętności psychologicznych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia