List motywacyjny Etnograf/Etnolog | StartCV.pl

List motywacyjny Etnograf/Etnolog

List motywacyjny Epidemiolog
1 lipca 2018
List motywacyjny Fakturzysta
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Etnograf/Etnolog

Wzór listu motywacyjnego dla Etnografa/Etnologa został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Etnografa/Etnologa został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Etnografa/Etnologa można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Etnografa/Etnologa

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Etnografa/Etnologa:

CV Etnograf/Etnolog | Podanie o pracę Etnograf/Etnolog
 

 

Opis zawodu Etnograf/Etnolog

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Etnograf/Etnolog.

Praca etnologa polega na badaniu uwarunkowań społecznych, etnicznych i historycznych w działalności kulturowej człowieka. Jego zadania polegają na zbieraniu materiałów terenowych, wizytowaniu grupy ludności reprezentującej daną społeczność i badaniu jej zachowań, wytworzonych przez nią przedmiotów codziennego użytku oraz obiektów twórczości artystycznej. Jednym z jego zadań jest także przekazywanie społeczeństwu osiągnięć kultury i sztuki określonej grupy etnicznej. Etnograf sam organizuje środki takiego przekazu i jego formę. Może zrobić to za pośrednictwem wydawnictw branżowych lub w ramach zajęć prowadzonych na uczelni. W zasadzie praca etnografa jest zajęciem indywidualnym. Dopiero w końcowym etapie opracowania zagadnienia, prace indywidualne etnografów włączone zostają w całokształt poczynań zespołu badawczego, albo instytucji, którą reprezentują. Zawód ten nieodłącznie związany jest z częstymi kontaktami z innymi ludźmi, które ułatwiać mu mogą zdolności komunikatywne, a także umiejętność prowadzenia rozmowy i słuchania.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia