CV Etnograf/Etnolog | StartCV.pl

CV Etnograf/Etnolog

CV Epidemiolog
1 lipca 2018
CV Fakturzysta
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Etnograf/Etnolog

Wzór Curriculum Vitae dla Etnografa/Etnologa został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Etnografa/Etnologa zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Etnografa/Etnologa można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Etnografa/Etnologa

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Etnografa/Etnologa:

List motywacyjny Etnograf/Etnolog | Podanie o pracę Etnograf/Etnolog
 

 

Opis zawodu Etnograf/Etnolog

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Etnograf/Etnolog.

Etnograf zajmuje się działalnością badawczą, która polega przede wszystkim na opisie, analizie i interpretacji działalności kulturowej ludzi zamieszkujących dane tereny. Badania te prowadzi na płaszczyznach społecznych, etnicznych i historycznych. Jego zadanie polega także na zachowaniu i kultywowaniu tradycji kulturowych różnych społeczności. Etnograf może wykonywać różne rodzaje pracy. Od naukowo-badawczej, przez naukowo-dydaktyczną, aż po opiekę nad eksponatami muzealnymi. Etnolog może również prowadzić nadzór etnograficzny, polegający na kontroli procesu tworzenia wytworów rękodzieła artystycznego i sztuki ludowej, a także na wyszukiwaniu amatorskich twórców ludowych i pobudzanie ich do tworzenia. Miejscem pracy etnologa jest przede wszystkim teren, a także pomieszczenie umożliwiające prowadzenie teoretycznych czynności naukowych. W zawodzie tym rzadko występują czynniki szkodliwe. Najczęściej jest to kurz, będący przyczyną dolegliwości górnych dróg oddechowych. Zdarzają się także zachorowania na choroby zakaźne, szczególnie podczas badań na terenach tropikalnych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia