List motywacyjny Górnik Eksploatacji Podziemnej | StartCV.pl

List motywacyjny Górnik Eksploatacji Podziemnej

List motywacyjny Gleboznawca
1 lipca 2018
List motywacyjny Górnik Odkrywkowej Eksploatacji Złóż
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Górnik Eksploatacji Podziemnej

Wzór listu motywacyjnego dla Górnika Eksploatacji Podziemnej został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Górnika Eksploatacji Podziemnej został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Górnika Eksploatacji Podziemnej można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Górnika Eksploatacji Podziemnej

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Górnika Eksploatacji Podziemnej:

CV Górnik Eksploatacji Podziemnej | Podanie o pracę Górnik Eksploatacji Podziemnej
 

 

Opis zawodu Górnik Eksploatacji Podziemnej

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Górnik Eksploatacji Podziemnej.

Stanowiska związane z zawodem górnika eksploatacji podziemnej to: górnik strzałowy, górnik przodowy, górnik, młodszy górnik i ładowacz. Każde z tych stanowisk posiada osobny zakres obowiązków. Zadaniami, które wykonywane są przez wszystkich górników, bez względu na zajmowane stanowiska są: bezwzględne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów przeciwpożarowych oraz uczestnictwo w codziennej odprawie. Rozmieszczeniem i odpaleniem ładunków wybuchowych zajmują się górnicy strzałowi. Do obowiązków wrębiarzy, kombajnistów i strugowych jest obsługa urządzeń i maszyn górniczych. Pozostali górnicy, młodsi górnicy i ładowacze zajmują się załadunkiem zarówno zmechanizowanym, jak i ręcznym. Praca górnika eksploatacji podziemnej jest zajęciem zespołowym. Każdy członek zespołu musi bezwzględnie podporządkować się swojemu przełożonemu, którym jest najbardziej doświadczony górnik, najczęściej górnik przodowy. Komunikacja pod ziemią przebiega za pomocą środków łączności lub przekazu ustnego.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia