Podanie o pracę Górnik Eksploatacji Podziemnej | StartCV.pl

Podanie o pracę Górnik Eksploatacji Podziemnej

Podanie o pracę Gleboznawca
1 lipca 2018
Podanie o pracę Górnik Odkrywkowej Eksploatacji Złóż
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,43.
Loading...

Wzór podania o pracę Górnik Eksploatacji Podziemnej

Wzór podania o pracę dla Górnika Eksploatacji Podziemnej został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Górnika Eksploatacji Podziemnej zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Górnika Eksploatacji Podziemnej można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Górnika Eksploatacji Podziemnej

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Górnika Eksploatacji Podziemnej:

CV Górnik Eksploatacji Podziemnej | List motywacyjny Górnik Eksploatacji Podziemnej
 

 

Opis zawodu Górnik Eksploatacji Podziemnej

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Górnik Eksploatacji Podziemnej.

Do najważniejszych zadań górnika eksploatacji podziemnej należy wykonywanie czynności zmierzających do wydobycia węgla kamiennego. Jego prace dzielą się na trzy etapy. Pierwszy z nich polega na drążeniu metodą strzelniczą szybu. Następny etap to drążenie korytarzy i chodników poziomych, odchodzących od tego szybu. Właściwa praca górnika rozpoczyna się po odsłonięciu pokładów węgla, kiedy to rozpoczyna on właściwą eksploatację i wydobycie tego kruszcu na powierzchnię. Stanowiska związane z tym zawodem to górnik strzałowy, którego zadaniem jest rozmieszczenie i odpalenie materiałów wybuchowych. Górnicy wrębiarze, kombajniści i strugowi skrawają skałę za pomocą specjalistycznych urządzeń, a ładowacze zajmują się załadunkiem urobku. Górnik eksploatacji podziemnej pracuje w systemie 3-zmianowym. Dzienny czas pracy nie przekracza 7,5 godziny, a czynności wykonywane w przodku nie trwają dłużej niż 6 godzin. Praca górników podlega ścisłemu nadzorowi, a wykonywane przez nich czynności są cykliczne. Obowiązkiem każdego górnika jest noszenie odzieży ochronnej.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia