CV Górnik Eksploatacji Podziemnej | StartCV.pl

CV Górnik Eksploatacji Podziemnej

CV Gleboznawca
1 lipca 2018
CV Górnik Odkrywkowej Eksploatacji Złóż
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór CV Górnik Eksploatacji Podziemnej

Wzór Curriculum Vitae dla Górnika Eksploatacji Podziemnej został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Górnika Eksploatacji Podziemnej zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Górnika Eksploatacji Podziemnej można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Górnika Eksploatacji Podziemnej

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Górnik Eksploatacji Podziemnej

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Górnik Eksploatacji Podziemnej.

Górnik eksploatacji podziemnej wykonuje prace zmierzające do wydobycia węgla kamiennego na powierzchnią. Prace te podzielić można na trzy zasadnicze etapy. Pierwszy z nich polega na drążeniu szybu oraz jego bieżącym zabezpieczeniu. Czynności te są wykonywane metodami strzelniczymi W ramach drugiego etapu. drążone są poziome chodniki. Prace te mogą być wykonywane metodami strzelniczymi, jak w przypadku szybu lub poprzez skrawanie skały kombajnami chodnikowymi. Urobiona skała transportowana jest w specjalnych pojemnikach do wozów kopalnianych, za których pomocą wywożona jest na powierzchnię. Odsłonięte w ten sposób pokłady węgla mogą być eksploatowane i wydobywane na powierzchnię. Środowisko pracy górnika eksploatacji podziemnej znajduje się do 1000 metrów pod powierzchnią ziemi. Specyfika tego zawodu sprawia, ze jest to jeden z najniebezpieczniejszych zawodów świata. Oprócz zagrożeń naturalnych zagrożeniem są liczne choroby zawodowe, od pylic, chorób narządu słuchu, reumatycznych, aż po choroby na tle psychicznym.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia