List motywacyjny Muzealnik | StartCV.pl

List motywacyjny Muzealnik

List motywacyjny Murarz
1 lipca 2018
List motywacyjny Nauczyciel Akademicki (Wykładowca)
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Muzealnik

Wzór listu motywacyjnego dla Muzealnika został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Muzealnika został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Muzealnika można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Muzealnika

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Muzealnika:

CV Muzealnik | Podanie o pracę Muzealnik
 

 

Opis zawodu Muzealnik

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Muzealnik.

Osoba na stanowisku muzealnika zajmuje się pracą w muzeum. Aby otrzymać pracę należy ukończyć studia wyższe oraz być ekspertem w dziedzinie w której specjalizuje się dane muzeum. Do głównych zadań muzealnika należy gromadzenia, katalogowanie, ochrona oraz wystawianie szerszej publiczności dzieł sztuki. Praca muzealnika jest służbą dla społeczeństwa, dzięki jego staraniom społeczeństwo ma możliwość oglądania i podziwiania eksponatów z różnych dziedzin życia. Praca wykonywana jest przeważnie w pomieszczeniach zamkniętych, jedynie muzea na świeżym powietrzu wymagają pracy poza murami. Pracownik muzeum zajmuje się również oprowadzaniem zwiedzających po ekspozycjach. Kieruje grupą zgodnie z kierunkiem zwiedzania oraz przekazuje wszelkie informacje o eksponatach.Praca muzealnika jest indywidualna, jednak wymaga ciągłego kontaktu z innymi współpracownikami oraz osobami odwiedzającymi muzeum. Praca wymaga skupienia oraz dużej dokładności. Muzealnik powinien być pasjonatem, który pracę traktuje jak hobby.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia