List motywacyjny Pracownik Biura Podróży | StartCV.pl

List motywacyjny Pracownik Biura Podróży

List motywacyjny Pracownik Administracyjny
1 lipca 2018
List motywacyjny Pracownik Biurowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Pracownik Biura Podróży

Wzór listu motywacyjnego dla Pracownika Biura Podróży został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Pracownika Biura Podróży został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Pracownika Biura Podróży można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Pracownika Biura Podróży

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Pracownika Biura Podróży:

CV Pracownik Biura Podróży | Podanie o pracę Pracownik Biura Podróży
 

 

Opis zawodu Pracownik Biura Podróży

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Pracownik Biura Podróży.

Do zadań pracownika biura podróży należy wyszukiwanie jak najlepszych ofert podróży, wycieczek oraz oferowanie ich zainteresowanym klientom. Jeżeli klient zdecyduje się na skorzystanie z usług biura, wówczas osoba na tym stanowisku ustala treść zamówienia, czyli program wycieczki bądź wczasów, jej cenę i wszystkie kwestie organizacyjne danego zamówienia, a następnie zawiera umowę z klientem. W przypadku zawarcia umowy z klientem pracownik biura podróży dokonuje rezerwacji czyli pisemnego zamówienia miejsc w hotelach, posiłków w restauracjach umawia pilotów wycieczek i przewodników. Dla klienta przygotowuje pisemne potwierdzenie zamówienia, odpowiednie dokumenty m.in. bilety, polisy ubezpieczeniowe i vouchery. Praca w tym zawodzie raczej ma charakter indywidualny, ale czasem zdarza się tak, że przy organizowaniu imprez turystycznych pracuje więcej ludzi z kilku biur podróży. Kontakty z klientami są konieczne i niezbędne co często stwarza ryzyko powstawania konfliktów. Do zadań pracownika biura podróży należy bezpośredni kontakt z klientem odpowiadanie na jego pytania, konsultowanie z nim szczegółów wyjazdu, negocjowanie warunków umowy, doradzanie w wyborze oferty.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia