CV Pracownik Biura Podróży | StartCV.pl

CV Pracownik Biura Podróży

CV Pracownik Administracyjny
1 lipca 2018
CV Pracownik Biurowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,71.
Loading...

Wzór CV Pracownik Biura Podróży

Wzór Curriculum Vitae dla Pracownika Biura Podróży został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Pracownika Biura Podróży zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Pracownika Biura Podróży można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Pracownika Biura Podróży

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Pracownik Biura Podróży

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Pracownik Biura Podróży.

Głównym celem pracownika biura podróży jest przygotowanie pełnej oferty turystycznej dla klienta indywidualnego lub zorganizowanej grupy turystów z dokładnymi informacjami o cenie i programie wycieczki bądź wczasów. Oferta turystyczna obejmuje organizowanie imprez turystycznych dla klientów z Polski wyjeżdżających za granicę. Do obowiązków pracownika biura podróży należy informowanie turystów o usługach świadczonych przez biuro podróży, o wszystkich kwestiach organizacyjnych, o opłatach i kosztach, o ewentualnych zmianach dotyczących podróżnych danych wczasów bądź wycieczki. Osoba na tym stanowisku przedstawia klientowi dokładną ofertę, wyjaśnia wszelkie niejasności, informuje o wadach i zaletach danej propozycji i doradza jak w najlepszy sposób ją wykorzystać oraz odpowiada na wszystkie pytania zadane przez klienta. Praca na tym stanowisku jest pracą siedzącą, pracownik biura podróży znaczną większość pracy spędza przed komputerem przeglądając internet w poszukiwaniu dobrych ofert. Osoba ubiegająca się o takie stanowisko musi być komunikatywna i otwarta na kontakty z ludźmi.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia