List motywacyjny Pracownik/Robotnik Budowlany | StartCV.pl

List motywacyjny Pracownik/Robotnik Budowlany

List motywacyjny Pracownik Zakładu Pogrzebowego
1 lipca 2018
List motywacyjny Praktykant
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Pracownik/Robotnik Budowlany

Wzór listu motywacyjnego dla Pracownika/Robotnika Budowlanego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Pracownika/Robotnika Budowlanego został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Pracownika/Robotnika Budowlanego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Pracownika/Robotnika Budowlanego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Pracownika/Robotnika Budowlanego:

CV Pracownik/Robotnik Budowlany | Podanie o pracę Pracownik/Robotnik Budowlany
 

 

Opis zawodu Pracownik/Robotnik Budowlany

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Pracownik/Robotnik Budowlany.

Osoba zatrudniona na stanowisku pracownika/robotnika budowlanego wykonuje wszelkiego rodzaju prace związane z remontami i budową obiektów. Praca wykonywana jest najczęściej z dala od własnego miejsca zamieszkania, dlatego warto posiadać prawo jazdy kat. B, ponieważ trzeba liczyć się obowiązkowym dojazdem na plac budowy. Miejscem pracy jest na przykład budowa domu jednorodzinnego, bloku mieszkalnego, zakładu przemysłowego lub innego budynku czy budowli. Pracownik budowlany musi posiadać wysoką sprawność fizyczną oraz bardzo dobry stan zdrowia. Większość prac wykonywana jest ręcznie, również na budowie mogą występować niesprzyjające warunki pogodowe takie jak: zimno, wiatr, deszcz, upał, nadmierne nasłonecznienie. Do głównych obowiązków robotnika budowlanego należy: murowanie, tynkowanie, ocieplanie czy obsługa maszyn budowlanych. Głównym przełożonym pracownika/robotnika budowlanego jest kierownik budowy lub szef brygady, który kieruje bieżącymi robotami na budowie. Budowlaniec nie ma bezpośredniego kontaktu z klientami, kontaktuje się wyłącznie z współpracownikami.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia