List motywacyjny Psychoterapeuta | StartCV.pl

List motywacyjny Psychoterapeuta

List motywacyjny Psycholog
1 lipca 2018
List motywacyjny Radca Prawny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,40.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Psychoterapeuta

Wzór listu motywacyjnego dla Psychoterapeuty został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Psychoterapeuty został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Psychoterapeuty można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Psychoterapeuty

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Psychoterapeuty:

CV Psychoterapeuta | Podanie o pracę Psychoterapeuta
 

 

Opis zawodu Psychoterapeuta

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Psychoterapeuta.

Zadaniem psychoterapeuty jest prowadzenie sesji lub spotkań w ramach terapii grupowych. Celem tych spotkań jest pomoc oraz usuwanie objawów chorobowych u osób z zaburzeniami psychicznymi, nerwicami, dolegliwościami fizycznymi o podłożu psychicznym i uzależnieniami. Jego praca polega na przekształcaniu osobowości pacjenta w kierunku prawidłowego przystosowania społecznego. Wszystkie jego działania muszą odbywać się przy zapewnieniu pacjentowi poczucia bezpieczeństwa i psychicznego komfortu. Narzędziem pracy psychoterapeuty jest przede wszystkim kontakt słowny z pacjentem, a także trening autogenny, psychodramatyczne odgrywanie ról, hipnoza, muzykoterapia oraz zajęcia plastyczne. Zawód psychoterapeuty polega na intensywnych kontaktach z ludźmi. Choć jest to zajęcie najczęściej wykonywane samodzielnie, to jednak psychoterapeuci czasem korzystają z pomocy innych terapeutów, jak koterapeuty lub superwizora. Praca zespołowa w tym zawodzie związana jest także z pracą badawczą i opracowywaniem publikacji.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia