List motywacyjny Ślusarz | StartCV.pl

List motywacyjny Ślusarz

List motywacyjny Serwisant
1 lipca 2018
List motywacyjny Socjolog
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,50.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Ślusarz

Wzór listu motywacyjnego dla Ślusarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Ślusarza został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Ślusarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Ślusarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Ślusarza:

CV Ślusarz | Podanie o pracę Ślusarz
 

 

Opis zawodu Ślusarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Ślusarz.

Ślusarz zajmuje się budową takich konstrukcji, jak: kraty, bramy, ogrodzenia, zbrojenia budowlane, a w przypadku pracy artystycznej: świeczników, kandelabrów, żyrandoli i okuć. Czynnościami wykonywanymi w tym zawodzie jest: nitowanie, spawanie, montaż, demontaż, piłowanie, cięcie, wiercenie oraz lutowanie. Wszystkie te czynności polegają na pracy z mechanizmami i wyrobami metalowymi. Ślusarz najczęściej wykorzystuje takie narzędzia, jak: młotki, przecinaki, piłki ręczne, pilniki do metali, wkrętaki, płaskoszczypy, klucze monterskie, lutownice, wiertarki, gwinciarki ręczne, suwmiarki, szczelinomierze, liniały, poziomice, kątomierze, a także woltomierze i amperomierze. Praca ślusarza jest zajęciem samodzielnym, choć często praca odbywa się w zespołach kilkuosobowych. Charakter zawodu powoduje, że kontakty z innymi ludźmi są sporadyczne, zatem ryzyko powstawania konfliktów jest znikome. Klienci najczęściej obsługiwani są przez właściciela firmy, który przyjmuje zamówienie i przekazuje wyroby.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia