CV Ślusarz | StartCV.pl

CV Ślusarz

CV Serwisant
1 lipca 2018
CV Socjolog
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór CV Ślusarz

Wzór Curriculum Vitae dla Ślusarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Ślusarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Ślusarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Ślusarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Ślusarza:

List motywacyjny Ślusarz | Podanie o pracę Ślusarz
 

 

Opis zawodu Ślusarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Ślusarz.

Do głównych zadań ślusarza należy budowa prostych konstrukcji oraz konserwacja i naprawa prostych mechanizmów i wyrobów metalowych. W zależności od specjalizacji ślusarza, wykonuje on różne obowiązki. Ślusarz konstrukcji stalowych zajmuje się cięciem, kształtowaniem prętów oraz łączeniem ich metodą nitowania lub spawania. Ślusarz urządzeń komunalnych i sprzętu domowego ma obowiązek utrzymywać te urządzenia i sprzęt w stałej sprawności technicznej poprzez: demontaż, montaż, cięcie, piłowanie, wiercenie, nitowanie i lutowanie. Zadaniem ślusarza samochodowego jest wymontowywanie i zamontowywanie oraz naprawa zamków, blokad, zawiasów, podnośników oraz regulacji podnoszenia foteli w samochodach. Miejscem pracy ślusarza jest najczęściej pomieszczenie zamknięte. Jedynie ślusarze konstrukcji stalowych większość swojej pracy wykonują na wolnym powietrzu. Stosowanie prawidłowego ubrania roboczego i przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy może zapobiec ewentualnym zagrożeniom związanym z tym zawodem.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia