List motywacyjny Stażysta | StartCV.pl

List motywacyjny Stażysta

List motywacyjny Statystyk
1 lipca 2018
List motywacyjny Stewardesa
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Stażysta

Wzór listu motywacyjnego dla Stażysty został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Stażysty został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Stażysty można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Stażysty

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Stażysty:

CV Stażysta | Podanie o pracę Stażysta
 

 

Opis zawodu Stażysta

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Stażysta.

Osoba zatrudniona na stanowisku stażysty zajmuje się poznawaniem danego stanowiska pracy oraz wykonuje drobne lub mniej skomplikowane prace w firmie. Jego głównym przełożonym jest opiekun, który również jest jego mentorem, wydaje mu polecenia, pokazuje jak wygląda praca na danym stanowisku, jaki jest zakres obowiązków itp. Staż zazwyczaj jest bezpłatny i trwa od 3 do 12 miesięcy. Jednak zdarzają się firmy, które płacą stażystą za wykonywaną pracę. Również urząd pracy może dopłacać bezrobotnym do stażu. Wysokość wynagrodzenia w tym wypadku wynika z aktualnie obowiązujących przepisów prawa. Okres stażu jest świetnym czasem na zdobycie niezbędnego doświadczenia w pracy w danym zawodzie. Można być pewnym, że gdy pracodawca będzie potrzebował nowych pracowników, a w okresie stażu zostaliśmy zapamiętani jako solidni i kompetentni, to jest szansa, że przed właściwą rekrutacja zostanie nam zaproponowana praca. Stażysta ma częsty kontakt z ludźmi szczególnie z współpracownikami, których podgląda i uczy się od nich zawodu.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia