List motywacyjny Stewardesa | StartCV.pl

List motywacyjny Stewardesa

List motywacyjny Stażysta
1 lipca 2018
List motywacyjny Stolarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Stewardesa

Wzór listu motywacyjnego dla Stewardesy został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Stewardesy został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Stewardesy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Stewardesy

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Stewardesy:

CV Stewardesa | Podanie o pracę Stewardesa
 

 

Opis zawodu Stewardesa

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Stewardesa.

Praca stewardesy lub stewarda polega na zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu podróżowania osobom na pokładzie statku powietrznego. Praca osoby na tym stanowisku rozpoczyna się jeszcze przed startem samolotu. Do jej zadań należy sprawdzenie czystości kabiny pilotów i strefy dla pasażerów, monitorowanie stanu zabezpieczeń awaryjnych i systemów bezpieczeństwa, sprawdzenie działania wszystkich urządzeń na pokładzie. Po odprawie pasażerów zajmuje się ich bezpiecznym wejściem na pokład oraz wskazuje im miejsce siedzenia oraz pomaga w bezpiecznym umieszczeniu bagażu podręcznego. Stewardesa przed wystartowaniem objaśnia zasady bezpieczeństwa na pokładzie samolotu oraz demonstruje w jaki sposób używać kamizelek bezpieczeństwa, masek tlenowych oraz w jaki sposób znaleźć wyjścia bezpieczeństwa w razie awaryjnego lądowania. Praca stewardesy polega na częstych kontaktach z ludźmi. Trzeba być komunikatywnym i łatwo nawiązywać kontakt. Kabina samolotu jest to specyficzne miejsce, dlatego trzeba być przygotowanym na większą wrażliwość pasażerów.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia