Podanie o pracę Stewardesa | StartCV.pl

Podanie o pracę Stewardesa

Podanie o pracę Stażysta
1 lipca 2018
Podanie o pracę Stolarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Stewardesa

Wzór podania o pracę dla Stewardesy został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Stewardesy zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Stewardesy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Stewardesy

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Stewardesy:

CV Stewardesa | List motywacyjny Stewardesa
 

 

Opis zawodu Stewardesa

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Stewardesa.

Osoby zatrudnione na stanowisku stewardesy lub stewarda zajmują się obsługą pasażerów samolotów pasażerskich oraz zapewnieniem im bezpieczeństwa i komfortu lotu. Praca rozpoczyna się jeszcze przed startem samolotu. Stewardesy przed przyjściem pasażerów sprawdzają wszystkie systemy bezpieczeństwa na pokładzie oraz działanie urządzeń elektronicznych. Pomagają pasażerom znaleźć ich miejsce oraz pomagają w bezpiecznym rozlokowaniu bagażu podręcznego. W trakcie lotu zajmują się dostarczaniem posiłków oraz napoi, służą pomocą pasażerom i informują o wszelkich niebezpieczeństwach podczas lotu. Dbają o komfort i bezpieczeństwo podróżowania. W Swej pracy bezpośrednio podlegają kapitanowi samolotu wykonują jego polecenia. Stewardesy w nagłych wypadkach muszą również udzielić pierwszej pomocy medycznej. Praca stewardesy wbrew pozorom nie należy do łatwych. Praca odbywa się zarówno w dzień jak i w nocy, przez cały tydzień włączając w to święta i dni wolne od pracy. Stewardesa musi być dyspozycyjna w pracy 24 godziny na dobę.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia