List motywacyjny Technik Budownictwa | StartCV.pl

List motywacyjny Technik Budownictwa

List motywacyjny Tapicer
1 lipca 2018
List motywacyjny Technik Dentystyczny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Technik Budownictwa

Wzór listu motywacyjnego dla Technika Budownictwa został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Technika Budownictwa został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Technika Budownictwa można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Technika Budownictwa

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Technika Budownictwa:

CV Technik Budownictwa | Podanie o pracę Technik Budownictwa
 

 

Opis zawodu Technik Budownictwa

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Technik Budownictwa.

Technik budownictwa zajmuje się analizowaniem dokumentacji technicznej, wykonywaniem rysunków budowlanych, określaniem właściwości materiałów budowlanych i ich prawidłowego zastosowania, wykonywaniem prac pomiarowych, określaniem gruntów budowlanych, kierowaniem pracy brygady, prowadzeniem rozliczeń za robociznę, materiały, sprzęt i maszyny. Najważniejszym obowiązkiem technika budownictwa jest dbanie o przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, a także przeciwpożarowych. Osoba wykonująca ten zawód może być zatrudniona w administracji przedsiębiorstw budowlanych, przedsiębiorstwach konserwacji zabytków, administracji spółdzielni mieszkaniowych lub urzędzie gminy. Stanowiskami jakie może zajmować technik budownictwa są: robotnik budowlany, brygadzista, majster, kierownik budowy lub inspektor budowlany. Technik budownictwa wykonuje swoje obowiązki w zespole, choć niektóre z jego zadań mają charakter indywidualny. Kontakty z innymi ludźmi są rozległe i dotyczą: innych specjalistów, przełożonych, inwestorów, inspektorów nadzoru, pracowników administracji przedsiębiorstwa oraz robotników budowlanych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia