Podanie o pracę Aktor | StartCV.pl

Podanie o pracę Aktor

Podanie o pracę Agent Ubezpieczeniowy
1 lipca 2018
Podanie o pracę Analityk Finansowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,71.
Loading...

Wzór podania o pracę Aktor

Wzór podania o pracę dla Aktora został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Aktora zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Aktora można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Aktora

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Aktora:

CV Aktor | List motywacyjny Aktor
 

 

Opis zawodu Aktor

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Aktor.

Praca aktora polega na tworzeniu kreacji postaci teatralnej i filmowej. Zawód aktora można podzielić na trzy kierunki: teatralny, filmowy i reklamowy. Ten pierwszy zajmuje się grą w teatrze, ten drugi grą w filmach a ten trzeci grą w reklamach. Jednak w rzeczywistości prawie każdy aktor zajmuje się grą w co najmniej dwóch kierunkach. Praca aktora nie jest łatwa, ważny jest wrodzony talent ale również warsztat czyli umiejętności aktorskie nabyte podczas studiów a wyższych szkołach aktorskich. Wielu osobom zawód kojarzy się z dużymi pieniędzmi, sławą, ciekawym życiem i luksusem. Realia są całkiem inne, tylko niewielka część osób ma szansę na wielką sławę, a większość jest pobocznymi aktorami teatralnymi lub drugoplanowymi aktorami w filmach.Praca aktora wykonywana jest w teatrach lub na planie filmowym. Wymaga dużego poświęcenia i wielu specyficznych umiejętności. Aktor musi być również w pełni dyspozycyjny, ponieważ sceny mogą być kręcone w dzień jak i w nocy przez siedem dni w tygodniu. Również przygotowanie się do roli jest długie i czasochłonne.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia