Podanie o pracę Bileter | StartCV.pl

Podanie o pracę Bileter

Podanie o pracę Bibliotekarz
1 lipca 2018
Podanie o pracę Biotechnolog
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,50.
Loading...

Wzór podania o pracę Bileter

Wzór podania o pracę dla Biletera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Biletera zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Biletera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Biletera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Biletera:

CV Bileter | List motywacyjny Bileter
 

 

Opis zawodu Bileter

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Bileter.

Osobą, która zajmuje się sprzedażą biletów jest bileter, w niektórych kręgach znany jako bramkarz. Jego zasadniczym zadaniem jest sprzedaż biletów w instytucjach użyteczności publicznej i w kasach biletowych przedsiębiorstw komunikacyjnych. Szczegółowe obowiązki i zakresy odpowiedzialności różnią się od siebie w zależności od miejsca pracy biletera. Ci, zatrudnieni w przedsiębiorstwach komunikacyjnych uprawnieni są do wydawania legitymacji niezbędnych do imiennego biletu okresowego. Bileterzy w teatrach i filharmoniach zobowiązani są do wskazania miejsca, które gość powinien zająć. Wszystkie osoby pracujące w tym zawodzie sprawdzają ważność zakupionego wcześniej biletu i dbają pośrednio o bezpieczeństwo gości. Bileterzy pracują w określonych godzinach, w systemie zmianowym. Codzienny czas pracy nie przekracza 8 godzin, a często jest nawet krótszy. W zawodzie tym często zdarza się konieczność pracy w niedziele i święta, szczególnie jeśli chodzi o pracę w kinie, teatrze czy filharmonii, ale także w parkach rozrywki czy na basenach.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia