Podanie o pracę Blacharz | StartCV.pl

Podanie o pracę Blacharz

Podanie o pracę Biotechnolog
1 lipca 2018
Podanie o pracę Brukarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Blacharz

Wzór podania o pracę dla Blacharza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Blacharza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Blacharza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Blacharza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Blacharza:

CV Blacharz | List motywacyjny Blacharz
 

 

Opis zawodu Blacharz

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Blacharz.

Praca blacharza polega na wykonywaniu i naprawianiu przedmiotów oraz urządzeń z blach cienkich. Jego wyroby przeznaczone są do użytku codziennego, a także dla potrzeb budownictwa i przemysłu. Jego obowiązkiem często jest również mocowanie wyrobów w odpowiednim miejscu. Poszczególne etapy jego pracy obejmują: trasowanie, cięcie, kształtowanie i łączenie poszczególnych elementów, które może wykonać za pomocą: notowania, zakładek, lutowania lub spawania. W standardowo wyposażonym warsztacie blacharskim powinny znajdować się: stół blacharski, imadła, tokarki, nożyce stołowe, prasa oraz urządzenia do spawania gazowego i służące do wykonywania powłok ochronnych. Podstawowymi maszynami blacharskimi są: krawędziarka, zawijarka, zaginarka oraz żłobiarka. Blacharz pracuje dziennie około 8 godzin. Czas ten ulega wydłużeniu do 12 godzin, w przypadku prac na dachach budynków. Instalowanie wyrobów w miejscu przeznaczenia wykonywane jest z reguły sezonowo, choć poza sezonem blacharze często zajmują się przygotowywaniem poszczególnych elementów lub produkcją przedmiotów artystycznych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia