Podanie o pracę Dziennikarz | StartCV.pl

Podanie o pracę Dziennikarz

Podanie o pracę Dyrygent
1 lipca 2018
Podanie o pracę Ekonomista
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,63.
Loading...

Wzór podania o pracę Dziennikarz

Wzór podania o pracę dla Dziennikarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Dziennikarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Dziennikarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Dziennikarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Dziennikarza:

CV Dziennikarz | List motywacyjny Dziennikarz
 

 

Opis zawodu Dziennikarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Dziennikarz.

Dziennikarz to zawód wykonywane przez osoby zatrudnione w agencjach prasowych, telewizji, radiu, gazetach czy serwisach internetowych. Praca polega na udostępnianiu informacji szerszemu ogółowi społeczeństwa po uprzednim ich zgromadzeniu i opracowaniu. Dziennikarz w swej pracy musi dobrze radzić sobie z stresem, presją czasu i odpowiedzialnością. Ważna jest również umiejętność spójnego i logicznego udokumentowania zgromadzonych informacji. Informacje udostępnianie są podczas programów informacyjnych w radiu i telewizji, w artykułach prasowych oraz w serwisach internetowych wszelkiego rodzaju. Charakter pracy dziennikarza rożni się znacząco w zależności w jakim medium pracuje. Całkowicie inna jest praca dziennikarza prasowego od dziennikarza telewizyjnego, który musi również występować przed publicznością. Również całkiem inna praca wykonywana jest przez dziennikarzy portali internetowych, którzy najczęściej tylko przetwarzają zdobyte informacje.Dziennikarz ma nienormowany czas pracy i uzależniony jest od grafiku oraz planu dnia.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia