Podanie o pracę Ekonomista | StartCV.pl

Podanie o pracę Ekonomista

Podanie o pracę Dziennikarz
1 lipca 2018
Podanie o pracę Ekspedientka
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Ekonomista

Wzór podania o pracę dla Ekonomisty został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Ekonomisty zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Ekonomisty można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Ekonomisty

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Ekonomisty:

CV Ekonomista | List motywacyjny Ekonomista
 

 

Opis zawodu Ekonomista

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Ekonomista.

Ekonomista zajmuje się analizą procesów gospodarczych. Osoba pracująca w tym zawodzie może zajmować różne stanowiska. Ci, zajmujący się teorią to najczęściej: ekonometrycy, specjaliści ekonomii pracy, teoretyk systemów gospodarczych czy wykładowcy ekonomii. Praktyczną stroną ekonomii zajmują się: menadżerowie, specjaliści ds. inwestycji, księgowi, rewidenci i specjaliści od rachunkowości menadżerskich. Zadania poszczególnych stanowisk różnią się od siebie. Teoretycy mają na celu ustalanie prawidłowości rządzących życiem gospodarczym, koncentrując się na różnych aspektach procesów ekonomicznych. Praktycy natomiast czuwają nad prawidłowym przebiegiem procesów gospodarczych oraz doradzają innym. Czas pracy ekonomistów jest bardzo zróżnicowany i zależny od zajmowanego stanowiska. Może być on jednoznacznie określonym 8-godzinnym zajęciem lub też odbywać się w całkowicie nienormowanym czasie pracy, jak w przypadku naukowców. Zawód wymaga samodzielności i wiąże się z ogromną odpowiedzialnością, w tym karną.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia