Podanie o pracę Epidemiolog | StartCV.pl

Podanie o pracę Epidemiolog

Podanie o pracę Elektromonter
1 lipca 2018
Podanie o pracę Etnograf/Etnolog
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór podania o pracę Epidemiolog

Wzór podania o pracę dla Epidemiologa został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Epidemiologa zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Epidemiologa można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Epidemiologa

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Epidemiologa:

CV Epidemiolog | List motywacyjny Epidemiolog
 

 

Opis zawodu Epidemiolog

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Epidemiolog.

Epidemiolog to osoba zajmująca się badaniami nad wykrywaniem chorób i czynników szkodliwych dla zdrowia. Bardzo ważne w tym zawodzie są: logiczne wnioskowanie, spostrzegawczość oraz refleks. Jest to praca, która niesie za sobą ryzyko konfliktów z ludźmi, epidemiolog sprawuje nadzór i kontrolę instytucji objętych przepisami o przestrzeganiu określonych warunków sanitarno epidemiologicznych. Praca epidemiologa jest zaliczana do prac lekkich, wymaga ona wysokiej wydolności fizycznej z powodu częstych wyjazdów poza miejsce zamieszkania i miejsce pracy. Osoba pracująca na tym stanowisku planuje i organizuje działania zapobiegające powstawaniu i szerzeniu się chorób zakaźnych. Godziny pracy epidemiologa są zazwyczaj stałe, rzadko się zdarza, by potrzebne były dodatkowe godziny pracy. W zależności od charakteru wykonywanej pracy, pracuje on od 3 do 9 godzin dziennie. Pracę zwykle wykonuje w dzień, ale w sytuacjach wyjątkowych gdzie np. trzeba wykryć szybko rozprzestrzeniającą się chorobę zakaźną na danym terenie lub w zakładzie pracy, wymaga się od niego pracy w nocy oraz dni wolne.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia