Podanie o pracę Geolog | StartCV.pl

Podanie o pracę Geolog

Podanie o pracę Fryzjer
25 lipca 2018
Podanie o pracę Gleboznawca
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,71.
Loading...

Wzór podania o pracę Geolog

Wzór podania o pracę dla Geologa został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Geologa zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Geologa można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Geologa

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Geologa:

CV Geolog | List motywacyjny Geolog
 

 

Opis zawodu Geolog

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Geolog.

Głównym celem pracy osoby zatrudnionej na stanowisku geologa jest badanie dziejów i budowy Ziemi, ze szczególnym uwzględnieniem jej skorupy. Istnieje kilka rodzajów geologów, w zależności od dziedziny jaką się zajmują. I tak wyróżnia się: geologa inżynierskiego, górniczego, złożowego, hydrogeologa, tektonika, mineraloga, petrografa, stratygrafa i paleontologa. Ostateczny wynik badań geologicznych danego obszaru jest możliwy po zsumowaniu informacji zebranych przez poszczególne grupy badawcze. Zadaniem geologa jest obserwacja terenu i odpowiednia interpretacja występujących na danym terenie skał i zjawisk geologicznych. Pomocne w tym zawodzie są: kompas, mapa, notatnik, aparat fotograficzny oraz dobry wzrok i doskonała orientacja przestrzenna. Godziny pracy geologa są z reguły stałe i nie przekraczają 9 godzin dziennie. Jest to zawód wymagający samodzielności, spostrzegawczości i doskonałej organizacji. Osoba pracująca jako geolog musi umieć pokierować pracami zarówno w laboratorium, jak i w terenie. Niektóre z czynności mogą być nużące i monotonne.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia