Podanie o pracę Kartograf | StartCV.pl

Podanie o pracę Kartograf

Podanie o pracę Kapitan Statku
1 lipca 2018
Podanie o pracę Kasjer
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Kartograf

Wzór podania o pracę dla Kartografa został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Kartografa zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Kartografa można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Kartografa

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kartografa:

CV Kartograf | List motywacyjny Kartograf
 

 

Opis zawodu Kartograf

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Kartograf.

Sporządzaniem graficznego i opisowego projektu map zajmuje się kartograf. Jego zadanie polega również na przygotowaniu ich do wydruku. Jest to jeden z najbardziej czasochłonnych i żmudnych zawodów. Mapy wykonane przez kartografa mogą służyć specjalistom lub być przeznaczone do ogólnego użytku. Tworzeniem jednej mapy zajmuje się kilku specjalistów, którzy pracują na zlecenie organów administracyjnych lub zakładów kartograficznych. W zależności od przeznaczenia mapy, kartograf ustala jej skalę zasięg i treść. Do wykonania swojej pracy, kartograf używa folii i przyrządów kreślarskich, materiałów rytowniczych i grafitowych rylców. Nad tworzeniem mapy nadzór sprawuje redaktor mapy. Czas pracy kartografa nie przekracza 8 godzin dziennie. Z reguły są to godziny stale, nie notuje się systemu zmianowego w tym zawodzie. Rzadko zdarzają się wyjazdy związane z kartografią. Wybór metod pracy pozostaje do wyboru osoby pracującej w zawodzie kartografa.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia