Podanie o pracę Kosmetyczka | StartCV.pl

Podanie o pracę Kosmetyczka

Podanie o pracę Kontroler Wewnętrzny
1 lipca 2018
Podanie o pracę Kowal
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór podania o pracę Kosmetyczka

Wzór podania o pracę dla Kosmetyczki został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Kosmetyczki zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Kosmetyczki można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Kosmetyczki

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Kosmetyczki:

CV Kosmetyczka | List motywacyjny Kosmetyczka
 

 

Opis zawodu Kosmetyczka

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Kosmetyczka.

Kosmetyczka często udziela klientom rad w zakresie pielęgnacji skóry, pomaga w doborze odpowiednich kosmetyków, oraz daje wskazówki dotyczące sposobu wykonania makijażu. Jednym z głównych zadań kosmetyczki jest zorganizowanie sobie stanowiska pracy oraz zadbanie o jego wygląd i estetykę, a podstawą jest zachowanie sterylnej czystości. Dobrze wykonana wizyta i zabiegi kosmetyczne, stworzenie przyjemnej atmosfery, doradztwo i profesjonalizm to gwarancja, że klient ponownie wróci do tej samej kosmetyczki. Kosmetyczka dba o wygląd swoich klientów i o lepsze samopoczucie. Wykonuje zabiegi kosmetyczne po wcześniejszym zapoznaniu się z rodzajem skóry klientki i dokonaniem szczegółowego wywiadu w celu doboru odpowiednich kosmetyków. Kosmetyczka pracuje tylko w ciągu dnia od 6 do 8 godzin dziennie, często również w soboty. Godziny pracy nie są stałe i zależą głównie od czasu otwarcia gabinetu, czy też salonu piękności oraz od ilości klientów zapisanych na dany dzień. Funkcje i zależności organizacyjne z tym zawodzie zależą od formy zatrudnienia. W przypadku kosmetyczki, która zakłada własną firmę, może ona pracować bez żadnych zależności organizacyjnych lub też pełnić funkcję kierowniczą. Jej praca nie jest nadzorowana. Swoje zadania i czynności kosmetyczka wykonuje w ubraniu reprezentacyjnym, mając na sobie biały, czysty fartuch ochronny.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia