Podanie o pracę Lekarz Stomatolog | StartCV.pl

Podanie o pracę Lekarz Stomatolog

Podanie o pracę Lekarz
16 sierpnia 2018
Podanie o pracę Lekarz Weterynarii
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 9, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór podania o pracę Lekarz Stomatolog

Wzór podania o pracę dla Lekarza Stomatologa został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Lekarza Stomatologa zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Lekarza Stomatologa można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Lekarza Stomatologa

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Lekarza Stomatologa:

CV Lekarz Stomatolog | List motywacyjny Lekarz Stomatolog
 

 

Opis zawodu Lekarz Stomatolog

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Lekarz Stomatolog.

Osoba pracująca na stanowisku lekarza stomatologa zajmuje się opieką stomatologiczną jamy ustnej będącej integralną częścią opieki zdrowotnej. Jest to odpowiedzialny i trudny zawód, wymagający cierpliwości, dokładności i precyzji. Na podstawową opiekę stomatologiczną składa się leczenie, profilaktyka i rehabilitacja jamy ustnej i narządu żucia. Przede wszystkim u pacjenta prowadzona jest profilaktyka, ma ona na celu nie dopuszczenie do powstania choroby w jamie ustnej i próchnicy, ale tu bardzo ważna jest dbałość pacjenta o swoje uzębienie oraz systematyczność i pilnowanie regularnych wizyt w gabinecie stomatologicznym, ale również najprostszym przykładem może być profilaktyka fluorowa mająca zapobiec powstaniu próchnicy zębów. Jeżeli już pojawi się próchnica trzeba zastosować działalność leczniczą. Działalność rehabilitacyjna występuje wtedy jeżeli uzupełnia się braki zębów powstałe właśnie w skutek niedoskonałej działalności profilaktycznej i leczniczej. Lekarz stomatolog pracuje średnio od 6 do 8 godzin dziennie i jest to zazwyczaj praca w systemie dwuzmianowym. W zależności od zajmowanego stanowiska może również pełnić całodobowe dyżury, może brać udział w doskonaleniu zawodowym, które również może być organizowane poza miejscem zamieszkania.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia