Podanie o pracę Lekarz Weterynarii | StartCV.pl

Podanie o pracę Lekarz Weterynarii

Podanie o pracę Lekarz Stomatolog
1 lipca 2018
Podanie o pracę Listonosz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór podania o pracę Lekarz Weterynarii

Wzór podania o pracę dla Lekarza Weterynarii został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Lekarza Weterynarii zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Lekarza Weterynarii można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Lekarza Weterynarii

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Lekarza Weterynarii:

CV Lekarz Weterynarii | List motywacyjny Lekarz Weterynarii
 

 

Opis zawodu Lekarz Weterynarii

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Lekarz Weterynarii.

Do najważniejszych zadań lekarza weterynarii należy zapobieganie chorobom zwierząt, leczenie oraz kontrola ich stanu zdrowotnego i higienicznego. Zwalczanie chorób przez weterynarza polega na stawianiu właściwych diagnoz opartych o wywiad z właścicielem zwierzęcia, a także na podstawie przeprowadzonego badania. Leczenie zwierząt najczęściej odbywa się metodą farmakologiczną, rzadziej operacyjnie. Obowiązkiem lekarza weterynarii jest przeprowadzanie szczepień ochronnych, podawaniu leków przeciwpasożytniczych oraz na badaniach profilaktycznych. Te ostatnie maja na celu wychwycenie chorych sztuk ze stada lub nosicieli chorób zakaźnych. Weterynarz zajmuje się również wydawaniem opinii i zaświadczeń lekarsko-weterynaryjnych. Czas pracy lekarza weterynarii nie jest stały i w dużej mierze zależy od indywidualnego ustalenia w zależności od potrzeb. Czas spędzany przez lekarza w lecznicy nie jest dłuższy ni 8 godzin dziennie. Jednak charakter tego zawodu wymusza na osobie go wykonującej całodobowej gotowości.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia