Podanie o pracę Magazynier | StartCV.pl

Podanie o pracę Magazynier

Podanie o pracę Logopeda
1 lipca 2018
Podanie o pracę Makler
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór podania o pracę Magazynier

Wzór podania o pracę dla Magazyniera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Magazyniera zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Magazyniera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Magazyniera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Magazyniera:

CV Magazynier | List motywacyjny Magazynier
 

 

Opis zawodu Magazynier

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Magazynier.

Praca magazyniera związana jest z wszelkimi czynnościami zaopatrzeniowymi. Dobry magazynier powinien znać zasady obowiązujące w odbiorze i wydawaniu towarów, a także przepisy i normy dotyczące jakości towarów, opakowań, transportu oraz ubytków. W swojej pracy musi stosować się do zasad inwentaryzacji i rozliczania z powierzonych składników majątkowych, a także przechowywania i konserwacji towarów. Do podstawowych zadań magazyniera należy przyjmowanie, przechowywanie i wydawanie przedmiotów, towarów i surowców. Musi on doskonale znać zasoby magazynu i powinien sygnalizować potrzeby ich uzupełniania. Szczegółowe zadania uzależnione są od rodzaju magazynu w jakim magazynier pracuje. Na ogół czas pracy magazyniera nie przekracza 8 godzin dziennie i odbywa się w dni robocze, choć w tym zawodzie nie jest to regułą. Praca magazyniera jest ściśle nadzorowana przez jego zwierzchników. Jest to zawód odpowiedzialny, gdyż pracownik na tym stanowisku odpowiada nie tylko zapowietrzone mu mienie, ale także za sprzęt, urządzenia i znajdujące się w magazynie narzędzia.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia