Podanie o pracę Monter Konstrukcji Budowlanych | StartCV.pl

Podanie o pracę Monter Konstrukcji Budowlanych

Podanie o pracę Monter Instrumentów Muzycznych
1 lipca 2018
Podanie o pracę Monter Maszyn i Urządzeń Przemysłowych
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór podania o pracę Monter Konstrukcji Budowlanych

Wzór podania o pracę dla Montera Konstrukcji Budowlanych został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Montera Konstrukcji Budowlanych zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Montera Konstrukcji Budowlanych można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Montera Konstrukcji Budowlanych

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Montera Konstrukcji Budowlanych:

CV Monter Konstrukcji Budowlanych | List motywacyjny Monter Konstrukcji Budowlanych
 

 

Opis zawodu Monter Konstrukcji Budowlanych

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Monter Konstrukcji Budowlanych.

Monter konstrukcji budowlanych jest członkiem zespołu brygady montażowej, w której skład wchodzą: zespół obsługi maszyny, zespół robotników linowych, zespół montażowy, zespół rektyfikacyjny oraz zespół montażowo-wykończeniowy. Ich zadania określone są w projekcie organizacji montażu. Do obowiązków montera należy: wykonanie pomiarów przedmontażowych, ułożenie podkładek pomocniczych, zabezpieczenie otworów w płytach stropowych, wykonanie poręczy ochronnych oraz dbałość o porządek na placu montażowym i na poszczególnych poziomach jego wykonywania. Monter konstrukcji budowlanych posługuje się w swojej pracy młotkami, przecinakami, pobijakami, czerpakami, kielniami, drążkami, klinami, a także elektrycznymi wibratorami, młotkami udarowo-obrotowymi, pilarkami tarczowymi i kątowymi. Praca montera konstrukcji budowlanych odbywa się w systemie jednozmianowym i nie trwa dłużej niż około 8 godzin dziennie. W okresie letnim następuje zwiększenie natężenia zleceń, a co za tym idzie zwiększenie dziennego czasu pracy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia