Podanie o pracę Nauczyciel Gimnazjum i Szkół Ponadgimnazjalnych | StartCV.pl

Podanie o pracę Nauczyciel Gimnazjum i Szkół Ponadgimnazjalnych

Podanie o pracę Nauczyciel Akademicki (Wykładowca)
1 lipca 2018
Podanie o pracę Nauczyciel Przedszkola
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Nauczyciel Gimnazjum i Szkół Ponadgimnazjalnych

Wzór podania o pracę dla Nauczyciela Gimnazjum i Szkół Ponadgimnazjalnych został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Nauczyciela Gimnazjum i Szkół Ponadgimnazjalnych zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Nauczyciela Gimnazjum i Szkół Ponadgimnazjalnych można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Nauczyciela Gimnazjum i Szkół Ponadgimnazjalnych

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Nauczyciel Gimnazjum i Szkół Ponadgimnazjalnych

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Nauczyciel Gimnazjum i Szkół Ponadgimnazjalnych.

Nauczyciel gimnazjum i szkół ponad gimnazjalnych zajmuje się procesem kształcenia młodzieży oraz realizuje zadania pedagogiczne polegające na kształtowaniu osobowości oraz postaw moralnych i społecznych. Zadaniem nauczyciele oprócz nauczenia młodzieży konkretnych przedmiotów i przekazania im niezbędnej wiedzy z zakresu danego przedmiotu jest również wychowanie i przystosowanie uczniów do życia w społeczeństwie. Osoby wykonujące ten zawód muszą podczas pracy przestrzegać podstaw programowych narzuconych odgórnie przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Zajęcia dydaktyczne prowadzone są przy pomocy różnorodnych metod kształcenia takich jak: wykłady, pogadanki, ćwiczenia, a następnie zdobyta wiedza sprawdzana jest poprzez odpytywanie, kartkówki, sprawdziany i egzaminy kończące kolejne etapy nauczania.Praca nauczyciela nie może przekraczać 40 godzin tygodniowo, z czego 18 godzin przepracowanych zostaje podczas prowadzenia zajęć. Pozostały czas przeznaczony jest na przygotowanie się do lekcji, sprawdzenie klasówek lub zeszytów, udział w spotkaniach z rodzicami lub nauczycielami.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia