Podanie o pracę Operator Urządzeń do Obróbki Drewna | StartCV.pl

Podanie o pracę Operator Urządzeń do Obróbki Drewna

Podanie o pracę Operator Myjni
1 lipca 2018
Podanie o pracę Operator Wózka Widłowego
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór podania o pracę Operator Urządzeń do Obróbki Drewna

Wzór podania o pracę dla Operatora Urządzeń do Obróbki Drewna został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Operatora Urządzeń do Obróbki Drewna zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Operatora Urządzeń do Obróbki Drewna można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Operatora Urządzeń do Obróbki Drewna

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Operatora Urządzeń do Obróbki Drewna:

CV Operator Urządzeń do Obróbki Drewna | List motywacyjny Operator Urządzeń do Obróbki Drewna
 

 

Opis zawodu Operator Urządzeń do Obróbki Drewna

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Operator Urządzeń do Obróbki Drewna.

Operator urządzeń do obróbki drewna najczęściej zatrudniony jest w tartaku, przedsiębiorstwie meblarskim, zakładzie stolarki budowlanej oraz zakładach produkcji sklejek i płyt drewnopochodnych. Jego podstawowym zadaniem jest obsługa maszyn i urządzeń, wymiana narzędzi, regulacja położenia poszczególnych zespołów, prowadzenie bieżącej konserwacji, kontrolowanie temperatury i ciśnienia w prasach, a także smarowanie i czyszczenie obsługiwanych urządzeń. Czasem jego zadaniem jest również pokrycie detali lakierem. Wszystkie działania operatora muszą być wykonywane zgodnie z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisami przeciwpożarowymi. Praca operatora urządzeń do obróbki drewna odbywa się najczęściej w systemie zmianowym. Organizacja pracy operatora zależy w dużej mierze od dokumentacji technicznej oraz jego zwierzchnika. Charakter zajęcia określa się jako rutynowy. Zakres odpowiedzialności pracownika za jakość wykonywanych zleceń określa umowa z kierownictwem przedsiębiorstwa.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia