Podanie o pracę Optyk Mechanik | StartCV.pl

Podanie o pracę Optyk Mechanik

Podanie o pracę Opiekunka w Domu Pomocy Społecznej
1 lipca 2018
Podanie o pracę Organista
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór podania o pracę Optyk Mechanik

Wzór podania o pracę dla Optyka Mechanika został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Optyka Mechanika zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Optyka Mechanika można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Optyka Mechanika

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Optyka Mechanika:

CV Optyk Mechanik | List motywacyjny Optyk Mechanik
 

 

Opis zawodu Optyk Mechanik

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Optyk Mechanik.

Optyk mechanik zajmuje się wykonywaniem szkła optycznego do okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych, a także oprawek do tych okularów. Swoje zadania wykonuje poprzez ustawienie odpowiednich parametrów urządzeń, szlifowanie, polerowanie i kontrolę gotowych elementów. Optyk mechanik zajmuje się również demontażem, montażem, naprawą i konserwacją elementów mechanicznych stosowanych przez siebie urządzeń. Stanowiskami związanymi z tym zawodem są: monter części opraw okularowych, konserwator mechanik, technolog ds. produkcji, konserwator narzędzi i przyrządów do obróbki szkła optycznego, szlifierz szkła optycznego oraz operator maszyn i urządzeń służących do obróbki elementów optyki. Czas pracy optyka mechanika nie jest dłuższy niż 9 godzin dziennie i odbywa się o stałej porze, najczęściej w ciągu dnia. Praca jego regularnie nadzorowana jest przez mistrza lub kierownika wydziału. Czynności wykonywane przez niego wymagają ubrania roboczego, na które składa się specjalny fartuch i słuchawki ochronne.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia