Podanie o pracę Plastyk | StartCV.pl

Podanie o pracę Plastyk

Podanie o pracę Pisarz
1 lipca 2018
Podanie o pracę Policjant
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór podania o pracę Plastyk

Wzór podania o pracę dla Plastyka został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Plastyka zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Plastyka można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Plastyka

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Plastyka:

CV Plastyk | List motywacyjny Plastyk
 

 

Opis zawodu Plastyk

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Plastyk.

Plastyk to zawód artystyczny, w którym trzeba wykazać się dużą wrażliwością twórczą i zmysłem plastycznym. Plastyk może zajmować się tworzeniem przedmiotów użytkowych, konserwacją przedmiotów, projektowaniem grafik, tworzeniem przedmiotów na wystawy, tworzeniem scenografii do filmów lub w teatrze. Osoba na tym stanowisku musi orientować się w świecie mody i obwiązujących trendach w sztuce i architekturze. Praca wymaga również twórczego myślenia i ciągłego doskonalenia nabytych umiejętności i nauki nowych technik. W pracy plastyka wykorzystywane są przeróżne narzędzia począwszy od pędzli i farb, poprzez młotki i dłuta, a skończywszy na specjalistycznych narzędziach do obróbki i wykonywania odlewów. Praca wykonywana jest w pracowniach własnych lub u klientów.Podobnie jak w innych zawodach twórczych tak i plastyk ma nienormowany czas pracy, który w głównej mierze zależy od formy organizacji pracy, ilości zleceń lub charakteru miejsca pracy. Plastyk musi wykazać się dużą dyspozycyjnością nawet w weekendy i wieczory.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia