Podanie o pracę Pisarz | StartCV.pl

Podanie o pracę Pisarz

Podanie o pracę Pilot Wycieczek
1 lipca 2018
Podanie o pracę Plastyk
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór podania o pracę Pisarz

Wzór podania o pracę dla Pisarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Pisarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Pisarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Pisarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Pisarza:

CV Pisarz | List motywacyjny Pisarz
 

 

Opis zawodu Pisarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Pisarz.

Pisarz to zwód twórczy, w którym autor przelewa poprzez słowa swe emocje i odczucia. Jest to praca wymagająca bardzo dobrej znajomości języka polskiego oraz potrafi się nim posługiwać w sposób atrakcyjny dla czytelnika. Osoba ta wybiera tematykę i styl pisarski jaki mu najbardziej odpowiada, następnie pod wpływem natchnienia przystępuje do pracy. Autor literacki najczęściej pracuje w samotności, we własnym gabinecie, rzadziej w burze wydawnictwa lub pracodawcy. Samo napisanie książki to dopiero początek, drugim ważnym etapem jest jej promocja i dotarcie do czytelnika. Po wydaniu książki lub innego dzieła literackiego pisarz bierze udział w spotkaniach autorskich, spotkaniach z czytelnikami, podpisuje książki i rozdaje autografy.Praca pisarza odbywa się w jego własnym biurze, w spokoju i skupieniu. Trudno mówić o systematyczności bądź zorganizowanym czasie pracy. Twórca działa pod natchnieniem, wtedy, gdy ono jest zasiada przed biurkiem i pisze. Może to być w ciągu dnia, lub w nocy, każdego dnia od poniedziałku do niedzieli.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia