Podanie o pracę Pracownik Produkcji | StartCV.pl

Podanie o pracę Pracownik Produkcji

Podanie o pracę Pracownik Ochrony Osób i Mienia
1 lipca 2018
Podanie o pracę Pracownik Socjalny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Pracownik Produkcji

Wzór podania o pracę dla Pracownika Produkcji został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Pracownika Produkcji zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Pracownika Produkcji można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Pracownika Produkcji

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Pracownika Produkcji:

CV Pracownik Produkcji | List motywacyjny Pracownik Produkcji
 

 

Opis zawodu Pracownik Produkcji

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Pracownik Produkcji.

Pracownik produkcji jest to osoba, która zajmuje się produkowaniem towarów, przedmiotów czy narzędzi. Praca wykonywana jest w firmach i zakładach produkcyjnych. Praca wykonywana jest indywidualnie na samodzielnym stanowisku lub zbiorowo na linii montażowej lub taśmie produkcyjnej wraz z całą załogą. Pracodawcy wymagają od kandydatów wykształcenia zawodowego lub technicznego, bardzo dobrych zdolności manualnych, umiejętności pracy w zespole i samodzielnie, odpowiedzialności, dokładności oraz uczciwości. Ważny jest również dobry stan zdrowia oraz sprawność fizyczna, ponieważ praca może być wykonywana w niewygodnych pozycjach, w hałasie lub w pomieszczeniach gdzie panuje wysoka lub niska temperatura. Pracownik z tego względu musi posiadać przeszkolenie na temat bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ściśle przestrzegać tych zasad. Płace na tym stanowisk nie należą do najwyższych i w zależności od branży, wielkości zakładu i prestiżu wahają się pomiędzy 1500 a 3000 zł netto. Praca wykonywana jest w systemie zmianowym po 8 godzin dziennie lub w systemie 12 godzinnym. Nadgodziny są możliwe w czasie zwiększonej produkcji lub braków kadrowych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia