Podanie o pracę Prokurator | StartCV.pl

Podanie o pracę Prokurator

Podanie o pracę Projektant Systemów Komputerowych
1 lipca 2018
Podanie o pracę Przedstawiciel Handlowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Prokurator

Wzór podania o pracę dla Prokuratora został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Prokuratora zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Prokuratora można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Prokuratora

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Prokuratora:

CV Prokurator | List motywacyjny Prokurator
 

 

Opis zawodu Prokurator

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Prokurator.

Głównym obowiązkiem prokuratora jest wszczęcie czynności śledczych, mających na celu wykrycie sprawcy przestępstwa, udowodnienie mu jego winy przed sądem, domaganie się ukarania tejże osoby oraz kontrola nad prawidłowym wykonaniem wyroku. W ramach czynności śledczych, prokurator zapoznaje się z wynikami oględzin miejsca przestępstwa i z wynikami ekspertyz, analizuje zebrane dowody przestępstwa, zajmuje się przesłuchiwaniem świadków oraz podejrzanych, uczestniczy w wizjach lokalnych oraz w sekcji zwłok. Prokurator ściśle współpracuje z organami ścigania, ekspertami i biegłymi sądowymi, którzy wspierają go, dostarczając dowody, ekspertyzy i opinie. Charakter zawodu, wymusza na prokuratorach konieczność ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Czas pracy prokuratora zależny jest w dużej mierze od ilości popełnianych na terenie jego działania przestępstw czy też faktu tymczasowego aresztowania przestępcy. W swojej pracy są samodzielni, choć okresowo nadzorowani przez przełożonych. Jego praca wiąże się ze społeczną i moralną odpowiedzialnością zawodową.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia