Podanie o pracę Rzecznik Patentowy | StartCV.pl

Podanie o pracę Rzecznik Patentowy

Podanie o pracę Recepcjonista
1 lipca 2018
Podanie o pracę Rzeczoznawca
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór podania o pracę Rzecznik Patentowy

Wzór podania o pracę dla Rzecznika Patentowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Rzecznika Patentowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Rzecznika Patentowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Rzecznika Patentowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Rzecznika Patentowego:

CV Rzecznik Patentowy | List motywacyjny Rzecznik Patentowy
 

 

Opis zawodu Rzecznik Patentowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Rzecznik Patentowy.

Rzecznik patentowy zajmuje się świadczeniem pomocy w zabezpieczaniu ochrony prawnej dla rozwiązań technicznych przedsiębiorstw, instytutów i osób prywatnych. Jego praca rozpoczyna się od rozmowy z twórcą i wnikliwej analizy dokumentów przez niego przedstawionych. Po sprecyzowaniu idei rozwiązania, rzecznik patentowy przygotowuje zgodną z obowiązującymi przepisami dokumentację, a następnie zgłasza ją w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej. Często zdarza się, ze rzecznik patentowy współdziała z właścicielem znaku towarowego przy sporach wynikających z nielegalnego podszywania się pod ten znak. Oprócz tego zajmuje się on działalnością doradczą, a jego fachowa pomoc może znacząco wpłynąć na zwiększenie przychodów firmy. Czas pracy rzecznika patentowego jest nie dłuższy niż 8 godzin dziennie. Zawód ten wykonywany jest w ciągu dnia, gdyż często współpracuje on z innymi ludźmi. Jeżeli rzecznik zatrudniony jest w firmie, podlega organizacyjnie zwierzchnikowi, choć decyzje przez niego podejmowane nie są związane poleceniem służbowym i wydawane są przez niego samodzielnie.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia